3.KOLO:PRVENSTVENA UTAKMICA
Srijeda:03.09.2014. u 18:00 sati(SRC Vel.Gorica)

HNK Gorica II-NK Dugo Selo
2:4(0:3)

Igralište:SRC Vel.Gorica          Sudac:Marko Kovač(Velika Mlaka)         Gledatelja:60

Strijelci:0:1-J.Dž.Ilić(1),0:2-R.Pavlović(2),0:3-I.Brbot(27),0:4-J.Zelić(48),1:4-I.Klafurić(52),2:4-M.Ivančić(62-11 m)

HNK Gorica II:D.Kujundžić(od 48.D.P.Buđak),M.Preradović,R.Krpan,J.Žirović(kap.),Ž.Babić(od 50.D.Č.Bobesić),A.Čosić(od 44. L.Kovačić),M.Memić(od 36. I.Klafurić),M.Ivančić,K.Cerovski(od 48. K.Ivček),A.Bakula(od 54. L.Pavleka),D.Lagundžija(od 36. P.Nezirović)
Klupa:D.Buđak,K.Ivček,I.Klafurić,D.Bobesić,P.Nezirović,L.Pavleka,L.Kovačić...TRENER:T.Škrinjarić

NK Dugo Selo:B.Brus,M.Babić,A.Mamić(od 48 F.Lepotinec),F.Pandžić,I.Kupešak,I.Brbot(od 36 J.Galić),J.Zelić,V.Bičanić,J.Dž.Ilić,S.Jagodin(kap.),R.Pavlović
Klupa:F.Lepotinec,J.Galić,D.D.Lović,A.Mičić....TRENER:V.Vujić

Prvi puta nakon poraza navijači su bili više nego zadovoljni utakmicom.Kiša,jako težak teren za igru i izrazito fizički jači gosti,ali odlična i borbena igra naših igrača.Opet nam se desilo nešto slično kao u Samoboru kada u dvije minute primamo dva gola(8 i 9),samo što smo sada već u prve dvije minute bili u minusu dva gola,ali smo danas ostatak utakmice pokazali da se može igrati protiv odlične momčadi kao što je Dugo Selo,samo treba vjerovati u to.Također je važno da danas i u Samoboru kada je trener počeo mijenjati igrače nije došlo do pada u igri kao što je to bilo prošle sezone,već u Samoboru je drugo poluvreme završilo 1:1,a danas 2:1 za nas.Bravoo za sve igrače jer su danas pokazali kako se treba boriti za svoj klub i kada ne ide sve kako bi željeli.
Za vikend(06/07.09.2014)  kada se igra 4.kolo igraju samo ml.pioniri protiv Intera Zaprešić,pošto njihovi stariji pioniri ne igraju 1.Ligu NSZŽ.Ako će biti kakvih aktivnosti umjesto utakmice to će te doznati od trenera.

DANAS JE MARKO IVANČIĆ POVODOM SVOGA ROĐENDANA POČASTIO SVOJE SUIGRAČE PIZZOM...MARKO SRETAN ROĐENDAN!!!!

KOLO:3DATUM: