6.KOLO:PRVENSTVENA UTAKMICA
Subota:20.09.2014. u 11:30 sati(SRC Vrbovec)

NK Vrbovec-HNK Gorica II
0:4(0:1)

Igralište:SRC Vrbovec           Sudac:-Davor Jukić(Farkaševac)            Gledatelja:50

Strijelci:0:1-R.Krpan(30),0:2-M.Preradović(51),0:3-M.Preradović(64),0:4-M.Preradović(68)

Javne opomene:-NK Vrbovec(D.Matković 47 min. nesmotren start)

NK Vrbovec:T.Košak,L.Valdec,M.Jakopić,I.Novak,D.Matković,L.Madžar(od 50 F.Čehok),
M.Saraf,M.B.Jaić(od 54 J.Miloloža),M.Suša(kap.),M.Lukač(od 36 B.Bilješko),B.Škaro
Klupa:M.Vranko,B.Bilješko,F.Čehok,J.Miloloža..............Trener:Anto Jularić

HNK Gorica II:D.Kujundžić(od 36 D.P.Buđak),M.Peradović,R.Krpan,J.Žirović(kap.),Ž.Babić,
L.Kovačić(od 42 A.Čosić),M.Memić(od 45 D.Č.Bobesić),M.Ivančić(od 52 K.Ivček),P.Nezirović
(od 42 D.Lagundžija),A.Bakula(od 50 K.Levar),M.Jandriš(od 45 K.Cerovski)
Klupa:D.P.Buđak,D.Č.Bobesić,K.Ivček,K.Cerovski,A.Čosić,K.Levar,D.Lagundžija

Trener:Tomislav Škrinjarić

Tri gola Preradovića za uvjerljivu pobjedu...Ponovno su svi igrači bili odlični i jednostavno nismo u cijeloj utakmici dali domaćinu da ugrozi naš gol,a sa druge strane naša pobjeda je mogla biti i još uvjerljivija.Od prve minute krenuli smo odlučno da postignemo gol,iako smo isti postigli tek pred kraj prvog poluvremena u 30 min. nakon kornera,kada se u gužvi najbolje snalazi Krpan i nogom šalje loptu sa ruba peterca u domaću mrežu za naše vodstvo od 1:0.Prije vodstva smo u 6 min.imali šansu kada Memićev udarac  sa 7-8 m prolazi tik uz desnu stativu,a zatim su tu još bile prilike i poluprilike Ivančića,Bakule,Preradovića,Nezirovića i dr.ali svi udarci su završavali pokraj,iznad gola ili u bloku domaće obrane.U drugom poluvremenu nastavljamo i dalje istim tempom,a u istom Preradović postiže svoj hat-trick i potvrđuje golovima svoju odličnu igru u cijeloj utakmici.Jedino je malo dojam sa utakmice pokvarila ozljeda Bakule,također danas odličnog i raspoloženog za igru,ali srećom nakon liječničkog pregleda utvrđeno da nema teže ozlijede osim vjerojatno propuštanja kojeg treninga.

U subotu 27.09.2014. u 11:30 sati čeka nas na domaćem terenu utakmica 7.kola protiv NK Bistra,ekipe koja je trenutno na prvom mjestu..

KOLO:6  DATUM: