Subota:30.08.2014. u 11:30 sati(SRC Samobor)

NK Samobor-HNK Gorica II
5:1(4:0)

Igralište:SRC Samobor          Sudkinja:Jelena Kumer(Breganica)        Gledatelja:50

Strijelci:1:0-Stupar(8),2:0-Dragozet(9),3:0-Stupar(23),4:0-Babojelić-(26),4:1-M.Ivančić               (55-11 m),5:1-Celizić(66)

NK Samobor:Bišćan,Burić(od 55.Kleščić),Dragozet(od 42.Pecić),Crepulja,Bošnjak,Jurić(od 55.Kerep),Stupar(kap.),Babijelić(od 50.Celizić),Horvat(od 5.Josipović)
Klupa:Kleščić,Pecić,Kerep,Celizić,Josipović......TRENER:Damir Dragozet

HNK Gorica II:D.Kujundžić(od 55.D.P.Buđak),L.Kovačić(od 42.L.Pavleka),R.Krpan(od 48. K.Levar),D.Č.Bobesić,Ž.Babić,A.Čosić,M.Memić(od 42.I.Klafurić),M.Ivančić((kap.),P.Nezirović
(od 48.J.Rak),A.Bakula(od 15.A.Šimić),K.Cerovski(od 48.J.Javiljak)
Klupa:Buđak,Levar.Klafurić,Javiljak,Šimić,Pavleka,Rak.....TRENER:Tomislav Škrinjarić

Zaslužena pobjeda domaćina.Nisam bio prisutan na navedenoj utakmici,a prema informacijama prisutnih roditelja,Samobor je zasluženo pobijedio,gdje smo slabo ušli u utakmicu i  već u 2 minute
u 8 i 9 min. primamo dva gola od čega se nismo oporavili do kraja poluvremena.U drugom poluvremenu smo bili puno bolji i stvarali  dosta prilika,ali to nije bilo dovoljno za povoljniji rezultat.Naravno i našem novom treneru treba malo vremena da se bolje upozna sa ekipom koju je preuzeo u prvom kolu.Zahvalio bi i tati Babiću koji me je zamijenio u Samoboru.
U srijedu 03.09.2014. u 18:00 sati doma igramo
prvenstvenu utakmicu 3.kola protiv Dugog Sela.

KOLO:2DATUM: