1.KOLO:PRVENSTVENA UTAKMICA
Srijeda:27.08.2014. u 18:30 sati(igralište NK Lonja)

NK Zelina-HNK Gorica II
1:3(1:0)

Igralište:NK Lonja(Krečaves)         Sudac:-Marko Vuković(Sv.I.Zelina)            Gledatelja:50

Strijelci:1:0-Mačković(4),1:1-M.Ivančić(43-11 m),1:2-M.Preradović(53),1:3-A.Bakula(67)

Javne opomene i isključenje:-HNK Gorica(M.Preradović-2 žuta kartona 48 i 70 min.)
                                                     -NK Zelina(Zelina-2 žuta kartona 35 i 70 min.)

HNK Gorica II:P.Crnolatec,M.Peradović,Ž.Babić,J.Žirović(od 45.L.Kovačić),R.Krpan,A.Bakula,
A.Čosić,M.Ivančić,M.Jandriš(od 60.P.Nezirović),D.Lagundžija(od 50.K.Levar),M.Memić(od 58.K.Cerovski)
Klupa:D.Kujundžić,P.Nezirović,L.Pavleka,K.Cerovski,L.Kovačić,K.Levar,D.Bobesić

Trener:Tomislav Škrinjarić-Mario Paviša

Odličnom igrom u drugom poluvremenu do pobjede u 1.kolu.Ova utakmica je pokazala da nas čeka još puno teških utakmica protiv fizički jačih igrača,ali da se hrabrom i dobrom igrom može svaka ekipa pobijediti.Domaćini su poveli već u 4.min. iz slobodnog udarca koji je uz dosta sreće završio u našoj mreži.Domaćin je u prvih 15 min.imao blagu inicijativu,prije svega iz razloga što su naši ušli u utakmicu vjerojatno pod dojmom što su domaći igrači većinom bili izrazito fizički jači,ali i tako Zelina nije imala ozbiljnije prilike za gol osim više prekida na 20-30 m od našeg gola,a iz kojih domaćin nije stvorio ozbiljniju priliku za postizanje pogotka.Kako je igra odmicala igrali smo sve bolje i bolje,ali poluvreme završava vodstvom domaćina bez da smo ozbiljnije ugrozili njihov gol.
U drugo poluvreme krenuli smo puno odlučnije,a nije nas omela niti ozljeda kapetana Žirovića,pa već u 43 min.Ivančić radi pomutnju u šesnaestrecu domaćina,kojom prilikom je izborio jedanaesterac,a zatim ga i realizirao.Cijelo drugo poluvreme bili smo bolji,a u 53 min.slobodan udarac sa 40-tak m izvodi Preradović,a upućena lopta pada ispred golmana Zeline i preskače ga(domaći golman je bio  najniži igrač i vjerojatno najmlađi u ekipi domaćina).Gol za naše vodstvo od 3:1 u 67 min. postiže Bakula,koji je prošao po desnoj strani ušao u šesnaesterac,zaobišao golmana i loptu poslao u praznu mrežu.
Utakmicu su obilježili i više žutih kartona kod domaćina koji su dosta oštro ušli u utakmicu,ali i dva prestroga isključenja.(drugi žuti Preradoviću sudac je dao samo iz njemu poznatog razloga,kao i domaćem igraču minutu poslije)

U subotu 30.08.2014. u 11:30 igramo 2.kolo u Samoboru.....

KOLO:1DATUM: