UTORAK:17.11.2015. u 13:30 sati(SRC V.Gorica)

HNK Gorica-HNK Šibenik
 1:0(1:0)

BRAVOOO!!!!

Igralište:SRC Velika Gorica           Gledatelja:50                  Delegat:Luka Lukić(Sesvete)

Sudac:Ante Čuljak(Zagreb)                               Pomoćni:Ivan Jović i Hrvoje Vrbanec(Zagreb)

Strijelac:-1:0 Marko Preradović(28. min.)

Opomenuti igrači:-M.Preradović(GOR.-17. min. nesmotreni start),J.Žirović(GOR-22. min.
povlačenje suparničkog igrača za dres),A.Bakula(GOR-70. min.preoštar start),A.Bujas(ŠIB-40. min.preoštar start)
Isključeni igrači:-D.Č.Bobesić(GOR-38. min.prekršaj nad suparničkim igračem u izglednoj prilici za postizanje zgoditka),I.Đaković(ŠIB-48. min.grubi start sa oba dvije noge na nogu suparničkog igrača)

HNK GORICA:-I.Marković(od 36. min.D.Kujundžić),K.Ivček,D.Bobesić,J.Žirović,M.Preradović,
I.Kaurin(od 66. min. M.Jandriš),A.Bakula(kap.),M.Memić(od 36. min. P.Nezirović),A.Čosić(od 46.
min.Ž.Babić),R.Krpan,L.Dokić(od 62. min.K.Cerovski)
Pričuvni igrači:-D.Kujundžić,Ž.Babić,M.Jandriš,A.Valentinčić,P.Nezirović,K.Cerovski,M.Zeko
                                                                                                    TRENER:Nenad Šunić

HNK ŠIBENIK S.D.D:-A.Đaković(kap.),D.Gulin,I.Abramović,J.Vukšić,M.Bulat,K.Poljičak(od 62.min. T.Pandža),M.Zorica(od 52. min. I.Aužina),I.Đaković,L.Musić(od 41. min. J.Labor),A.Bujas,
L.Žaja..Pričuvni igrači:-B.Žilić,T.Pandža,J.Labor,I.Aužina,M.Paić..TRENER:Mile Petković

Odlična igra i potpuno zaslužena pobjeda protiv prvoligaša i favoriziranog Šibenika kojeg nisu uspjeli u prvenstvu pobijediti niti momčadi kao što su Hajduk Split,Lokomotiva i dr.
(NEKI REZULTATI OSTALIH UTAKMICA:NK Trnje-NK Lokomotiva  1:1(6:7-11m),NK Špansko-NK Sesvete 0:2,NŠ Joso Bego-NK Adriatic 0:3,NK Dubrovnik-HNK Hajduk Split 2:1,NK Novigrad-NK Inter Zaprešić  0:5,NK Dugo Selo-NK Rijeka  0:9,NK Karlovac-NK Istra  0:4,NK Archea Čakovec-NK Zagreb  1:0,NK Virovitica-NK Varaždin  1:3,NK Grafičar Osijek-GNK Dinamo  0:6,NK Marsonia-NK Osijek  0:5,NK Hajduk Pakrac-NK Cibalia  2:4,NK Bedem-NK Slaven Belupo 0:3,NK Imotski-NK Split  0:2,NK Pomorac-NK Zadar 25.11.)
Prava natjecateljska utakmica,uzbudljiva,čvrsta sa žutim i crvenim kartonima,ali ne gruba već su ti kartoni više plod tzv.profesionalnih prekršaja,a u cijeloj utakmici nije bilo nikakvih međusobnih neprimjerenih sukoba između igrača,te se igralo fer i korektno.Prvo poluvrijeme je u potpunosti pripalo našoj momčadi i uz postignuti gol imali smo još 4-5 izglednih prilika,a što nismo postigli još koji gol krivac je odlični vratar Šibenika,a i obrana gostiju koja je u jednoj situaciji sa same gol linije izbila loptu kada smo ju već svi vidjeli u mreži.Šibenik je tek u zadnjoj minuti prvog poluvremena imao izrazitu šansu kada njihov igrač izlazi sam na Markovića koji odlično brani udarac.Na samom početku drugog poluvremena desilo se ono najgore a to je crveni karton Bobesića koji kao zadnji igrač prekršajem zaustavlja napadača Šibenika na rubu šesnaesterca.Gosti odlično izvode udarac ali naš vratar Kujundžić još bolje brani i udarac odbija u stativu.Igrača više gosti su dobro koristili do 48.minute kada i oni ostaju bez jednog igrača radi isključenja.U tom periodu imali su nekoliko izglednih prilika i jednu gredu,ali i mi smo imali pravu šansu kada Bakula ulazi u šesnaesterac Šibenika i šutira uz samu lijevu stativu.Kada su se snage na terenu izjednačile opet je to bila ravnopravna utakmica iako smo se dobro držali i sa igračem manje.Kada je sudac označio kraj utakmice počelo je zasluženo slavlje naše momčadi na čelu sa trenerom.Što se tiče sudaca  isti su odlično odradili svoj posao i koliko mi je poznato nije bilo pritužba na njihovo suđenje niti sa jedne strane.