NEDJELJA:12.04.2015. u 11:30 sati(SRC Ivanić)

IGRALIŠTE: SP Zelenjak     SUDAC:Krunoslav Anić(Ivanić Grad))  GLEDATELJA:40

STRIJELCI:1:0-M.Tomas(19),2:0-M.Tomas(23),2:1-M.Jandriš(35)

NK NAFTAŠ IVANIĆ:Tadijanović(kap.),Starčić(od 45. Rajski),Ramadan,Domitrović,Čuni,
KLUPA:Starječki,Čosić,Rajski.......................................................TRENER:M.Samardžić

HNK GORICA II:D.Kujundžić,K.Ivček(od 36. M.Memić),R.Krpan( od 36. P.Nezirović),
J.Žirović,Ž.Babić,D.Č.Bobesić(od 63. L.Pavleka)L.Kovačić(od 50. A.Valentinčić),M.Ivančić
(kap.),M.Jandriš,K.Levar,A.Bakula
KLUPA:Buđak,Javiljak,Memić,Pavleka,Nezirović,Valentinčić.....TRENER:T.Škrinjarić

(zaslužili smo više od poraza...)Slab ulazak u utakmicu domaća momčad koristi i u razmaku 4 min. postiže 2 gola,kojima su prethodile naše greške.Iako nismo dobro izgledali na terenu i tako Naftaš osim postignutih golova nije imao ozbiljne prilike,a mi u zadnjoj minuti prvog poluvremena preko M.Jandriša smanjujemo na 2:1.U drugo poluvreme ulazimo puno bolje i agresivnije i stvaramo prilike i poluprilike pred domaćim golom,ali onda na scenu stupa sudac koji dozvoljava domaćinu da oštrim,nekorektnim startovima zaustavljaju naše igrače(udaranje rukama,hvatanja za dresove),puno prekida tako da više igre nije niti bilo,a uz to na početku drugog poluvremena  ne dosuđuje klasičan jedanaesterac,kada Bakula u šesnaestercu prolazi domaćeg obrambenog igrača,koji u padu  namjerno rukama zaustavlja loptu,ali sudac je bio udaljen dalekih 5-6 m,pa nije bio u mogućnosti vidjeti igranje rukom.(ista stvar je bila i prošle sezone).

U sljedećem 19. kolu:subota - 18.04.2015.  u 11:30 h na domaćem terenu dočekujemo Vrbovec.

18.KOLOSATI-REZULTAT1.ŽNL
 RB    DATUM       DOMAĆIN          MLAĐI STARIJI           GOST           STATUS