Igralište:Robert Komen(Podmurvice)  Gledatelja - 60     Delegat:Jelena Jurić(Kastav)

Suci: Mateo Ćalić( Marčana), Diego Biljuh( Marčana), Zoran Vasiljević( Fažana)

Opomenuti igrači:R.Krpan(32.) i I. Marković(55.)

STRIJELCI: - 1:0-Ajanović u 43.min, 2:0-Bilobrk u 51.min (11m), 3:0-Bilobrk u 60.min (11m), 4:0-Hrštić u 66.min, 5:0-Bilobrk u 70+2.min

HNK RIJEKA: -Vlahović(Rendić od 57.min),Krnjatić,Babić,,Ćoza(Bokulić od 52.min)Najhart
(Calcich od 47.min),Biškupović,,Belančić(Sharbini od 52.min)Bilobrk,Putnik,Hrštić,Ajanović
(Zahirović od 52.min)
PRIČUVNI IGRAČI:-Rendić,Bokulić,Calcich,Sharbini,ZahirovićTRENER:Andrej Mioković

HNK GORICA: - Ivan Marković (Kujundžić od 56.min), Karlo Ivček, Jurica Žirović, Marko Preradović, Mijo Jandriš (Kaurin od 36.min), Antonio Bakula (Kovačić od 46.min), Antonio Ćosić (Valentinčić od 55.min), Roko Krpan, Patrik Nezirović (Memić od 36.min), Leon Dokić, Marko Zeko
PRIČUVNI IGRAČI: - Dominik Kujundžić, Luka Kovačić, Albert Valentinčić, Miron Memić, Ivan Klafurić, Ivan Kaurin, Edvard Abazi.......TRENER:-Mladen Arbanas

Pad forme je očit i jednostavno kada primimo gol u pravilu slijedi potpuni raspad.Rijeki iskrene čestitke na zasluženom prolazu, a nama ostaje žal što nismo ostavili bolji dojam nakon što je poluvrijeme završilo bez pogodaka, iako je i ovo veliki uspjeh završiti  među 16 najboljih momčadi u Hrvatskoj.Nažalost u ovoj utakmici su se ozljedili kapetan Bakula i danas odlični Marković.Nadamo se da nije ništa ozbiljno i da će brzo nastaviti sa treninzima.(fotke kasnije dok riješim probleme sa fotoaparatom)
OSTALI REZULTATI:NK Lokomotiva-NK Varaždin 5:0,NK Inter-NK Primorac 0:3,NK Split-NK Dubrovnik 7:0

PAROVI 02.KOLA(1/8 FINALA) ZAVRŠNICE HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA
ZA PIONIRE 2015/2016(SKUPINE A i B)

VJERNI NAVIJAČI !!

HRVATSKI KUP - 1.KOLO
UTORAK:17.11.2015. u 13:30 sati(SRC V.Gorica)

HNK Gorica-HNK Šibenik
 1:0(1:0)

BRAVOOO!!!!

Igralište:SRC Velika Gorica           Gledatelja:50                  Delegat:Luka Lukić(Sesvete)

Sudac:Ante Čuljak(Zagreb)                               Pomoćni:Ivan Jović i Hrvoje Vrbanec(Zagreb)

Strijelac:-1:0 Marko Preradović(28. min.)

Opomenuti igrači:-M.Preradović(GOR.-17. min. nesmotreni start),J.Žirović(GOR-22. min.
povlačenje suparničkog igrača za dres),A.Bakula(GOR-70. min.preoštar start),A.Bujas(ŠIB-40. min.preoštar start)
Isključeni igrači:-D.Č.Bobesić(GOR-38. min.prekršaj nad suparničkim igračem u izglednoj prilici za postizanje zgoditka),I.Đaković(ŠIB-48. min.grubi start sa oba dvije noge na nogu suparničkog igrača)

HNK GORICA:-I.Marković(od 36. min.D.Kujundžić),K.Ivček,D.Bobesić,J.Žirović,M.Preradović,
I.Kaurin(od 66. min. M.Jandriš),A.Bakula(kap.),M.Memić(od 36. min. P.Nezirović),A.Čosić(od 46.
min.Ž.Babić),R.Krpan,L.Dokić(od 62. min.K.Cerovski)
Pričuvni igrači:-D.Kujundžić,Ž.Babić,M.Jandriš,A.Valentinčić,P.Nezirović,K.Cerovski,M.Zeko
                                                                                                    TRENER:Nenad Šunić

HNK ŠIBENIK S.D.D:-A.Đaković(kap.),D.Gulin,I.Abramović,J.Vukšić,M.Bulat,K.Poljičak(od 62.min. T.Pandža),M.Zorica(od 52. min. I.Aužina),I.Đaković,L.Musić(od 41. min. J.Labor),A.Bujas,
L.Žaja..Pričuvni igrači:-B.Žilić,T.Pandža,J.Labor,I.Aužina,M.Paić..TRENER:Mile Petković

Odlična igra i potpuno zaslužena pobjeda protiv prvoligaša i favoriziranog Šibenika kojeg nisu uspjeli u prvenstvu pobijediti niti momčadi kao što su Hajduk Split,Lokomotiva i dr.
(NEKI REZULTATI OSTALIH UTAKMICA:NK Trnje-NK Lokomotiva  1:1(6:7-11m),NK Špansko-NK Sesvete 0:2,NŠ Joso Bego-NK Adriatic 0:3,NK Dubrovnik-HNK Hajduk Split 2:1,NK Novigrad-NK Inter Zaprešić  0:5,NK Dugo Selo-NK Rijeka  0:9,NK Karlovac-NK Istra  0:4,NK Archea Čakovec-NK Zagreb  1:0,NK Virovitica-NK Varaždin  1:3,NK Grafičar Osijek-GNK Dinamo  0:6,NK Marsonia-NK Osijek  0:5,NK Hajduk Pakrac-NK Cibalia  2:4,NK Bedem-NK Slaven Belupo 0:3,NK Imotski-NK Split  0:2,NK Pomorac-NK Zadar 25.11.)
Prava natjecateljska utakmica,uzbudljiva,čvrsta sa žutim i crvenim kartonima,ali ne gruba već su ti kartoni više plod tzv.profesionalnih prekršaja,a u cijeloj utakmici nije bilo nikakvih međusobnih neprimjerenih sukoba između igrača,te se igralo fer i korektno.Prvo poluvrijeme je u potpunosti pripalo našoj momčadi i uz postignuti gol imali smo još 4-5 izglednih prilika,a što nismo postigli još koji gol krivac je odlični vratar Šibenika,a i obrana gostiju koja je u jednoj situaciji sa same gol linije izbila loptu kada smo ju već svi vidjeli u mreži.Šibenik je tek u zadnjoj minuti prvog poluvremena imao izrazitu šansu kada njihov igrač izlazi sam na Markovića koji odlično brani udarac.Na samom početku drugog poluvremena desilo se ono najgore a to je crveni karton Bobesića koji kao zadnji igrač prekršajem zaustavlja napadača Šibenika na rubu šesnaesterca.Gosti odlično izvode udarac ali naš vratar Kujundžić još bolje brani i udarac odbija u stativu.Igrača više gosti su dobro koristili do 48.minute kada i oni ostaju bez jednog igrača radi isključenja.U tom periodu imali su nekoliko izglednih prilika i jednu gredu,ali i mi smo imali pravu šansu kada Bakula ulazi u šesnaesterac Šibenika i šutira uz samu lijevu stativu.Kada su se snage na terenu izjednačile opet je to bila ravnopravna utakmica iako smo se dobro držali i sa igračem manje.Kada je sudac označio kraj utakmice počelo je zasluženo slavlje naše momčadi na čelu sa trenerom.Što se tiče sudaca  isti su odlično odradili svoj posao i koliko mi je poznato nije bilo pritužba na njihovo suđenje niti sa jedne strane.

PAROVI 1.KOLA(1/16 FINALA) ZAVRŠNICE HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA

PRETKOLO HRVATSKOG KUPA
UTORAK:10.11.2015. u 11:00 sati(Ploče)

NK Jadran LP - HNK Gorica
2:4(11m),2:2(2:0)

BRAVOOOO DEČKI!!!!

Igralište:-PLOČE,stadion NK Jadran   Gledatelja:-50  Delegat:-Branko Bebić(Metković)

Suci:-Ante Grčić(Dicmo)               Pomoćni:-Hrvoje Čatipović(Split) i Ante Pavlinović(Zagreb)

Strijelci:-1:0-Galov(13),2:0-Mateljak(25),2:1-Preradović(46),2:2-Memić(57)

Kazneni udarci: Trampa – Marković brani, Bakula – 2:3, Domić – Marković brani, Krpan – 2:4, Radić – 3:4, Nezirović – 3:5, Čotić – 4:5, Jandriš 4:6.

Opomene:- Žirović u 44.min, prigovor sucu

JADRAN LP: Radić, Popovac, Trampa, Petrović (od 64. Baraban), Čotić, Kavelj, Čavar, Šuman (od 53. Domić), Mateljak, Parmać (od 69. Klinac), Galov. Trener: Mario Zmijarević

HNK GORICA:- Petar David Buđak(Ivan Marković od 36. min.), Karlo Ivček, Dino Čubrilo Bobesić, Jurica Žirović, Marko Preradović, Ivan Kaurin(Patrik Nezirović od 36. min.), Antonio Bakula, Miron Memić (Jan Javiljak od 62.min), Antonio Ćosić (Mijo Jandriš od 40. min), Roko Krpan, Leon Dokić (Kovačić od 45.min)
Pričuvni igrači:- Ivan Marković, Jan Javiljak, Željko Babić, Mijo Jandriš, Luka Kovačić, Karlo Cerovski, Patrik Nezirović, Trener:Nenad Šunić        Predstavnik kluba:Tomica Kvakan

Utakmica 1. kola Hrvatskog nogometog kupa na rasporedu je u utorak 17.11. u 13:30 sati na domaćem terenu protiv HNK Šibenik člana 1.HNL-e.

HVALA DOMAĆINIMA NA GOSTOLJUBIVOSTI I ŠTO SU NAŠU CIJELU MOMČAD POSLIJE UTAKMICE POČASTILI PIZZAMA!!!

[GORICA PROŠLA NA PENALE]
Pioniri:
JADRAN LP - GORICA 2:2,jedanaesterci 2:4
Naši pioniri su iznenadili u prvom poluvremenu favoriziranu Goricu sa dva pogotka te otišli na odmor sa prednošću od 2:0.Drugo poluvrijeme do izražaja dolazi kvaliteta gostiju koji do kraja izjednačuju rezultat te se pristupilo izvođenju jedanaesteraca.Gosti na kraju mirniji i zabijaju sva četiri dok našim izvođačima brani vratar dva puta.Gosti objektivno jači i kvalitetniji ali našim momcima svaka čast za veliku borbu koju su pokazali,no sreća ih ovaj put nije nagradila.Nastavak dobrog treniranja pod palicom Marija Zmijarevića donijet će im ubuduće uvjereni smo još ovakvih susreta,iako je za naš klub i ovaj doseg bio ogroman.
IGRAČ UTAKMICE: Matej Radić