5.KOLO:PRVENSTVENA UTAKMICA
UTORAK:21.10.2014. u 16:00 sati(SRC Vel.Gorica)

HNK Gorica II-NK Naftaš II
2:1(0:0)

IGRALIŠTE:SRC Vel.Gorica       SUDAC:Marko Čolić(Velika Gorica)     GLEDATELJA:80

STRIJELCI:1:0-M.Preradović(56),1:1-D.Ćuni(62),2:1-M.Memić(65)

HNK GORICA II:D.Kujundžić(od 58. D.P.Buđak),R.Krpan,J.Žirović(kap.),Ž.Babić,
M.Preradović(od 58. K.Levar),I.Klafurić(od 42. M.Memić),M.Ivančić,A.Čosić(od 45. L.Kovačić),
P.Nezirović(od 42. D.Lagundžija),M.Jandriš(od 15. K.Cerovski),D.Č.Bobesić(od 15. L.Pavleka)
KLUPA:D.P.Buđak,L.Kovačić,D.Lagundžija,L.Pavleka,M.Memić,K.Levar,K.Cerovski

TRENER:T.Škrinjarić

NK NAFTAŠ II:L.Andrijević,S.Bogati,V.Ramadani,V.Domitrović,D.Starjački,L.Štefanović,
F.Ermakora(od 36. J.G.Goluža),P.Matijević(od 36. R.Klobučar),G.Šimunović,D.Banović(od 36. J.Hlevnjak)...KLUPA:J.Hlevnjak,J.G.Goluža,R.Klobučar..TRENER:M.Samardžić

Teško izborena pobjeda...Dobro smo krenuli u utakmicu i odmah potisnuli goste na njihovu polovicu,a onda se desila nesretna 15 minuta kada su se u međusobnom sudaru ozlijedili Bobesić i Jandriš,te nisu mogli dalje nastaviti igrati,već je trener prisilno izvršio izmjene(ušli Cerovski i Pavleka).Vjerojatno pod dojmom ozljeda svojih suigrača,a i duže pauze radi pružanja liječničke pomoći ozljeđenima,do kraja utakmice nismo uspjeli uspostaviti ritam iz prvih 15 minuta,igralo se borbeno na obje strane,ali bez neke kombinatorne igre.Ipak u 56 min. postižemo gol za vodstvo od 1:0 nakon odlično izvedenog slobodnog udarca od strane Preradovića sa 20-tak metara.Prethodno su gosti iz slobodnjaka uzdrmali našu gredu.Vodstvo nije dugo trajalo,već u 62 min. Ćuni izvodi slobodan udarac sa 30-tak metara,a lopta pada 3-4 metara ispred Buđaka,nakon čega ga preskače i završava u našem golu za 1:1.Kada su već svi mislili da će utakmica završit neodlučeno,u 65 min. Levar šutira po golu gostiju sa 25 metara,a na kraju je šut ispao kao odličan centaršut za Memića koji odlično reagira i glavom prebacuje istrčalog gostujućeg vratara za konačnih 2:1.(Što se tiće Jandriša i Bobesića utvrđeno da se srećom ne radi o težim ozljedama)

U subotu,25.10.2014. u 11:30 sati u 11.kolu doma igramo protiv  Mlake...

KOLO:5DATUM: